Oase UniFix Universele Lijm, 290 ml

Voor indrukwekkende grip - zelfs onder water

€ 31,49

(€ 108,59 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 290 ml

Op voorraad vanaf 24. november

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 27. november

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Lijmt PVC- en EPDM-folie
  • Op verschillende ondergronden
  • Maximale kleefkracht

Vaak samen gekocht met Jöst Reinigingsspons 70x110x30mm, 3 stuks

Oase UniFix Universele Lijm, 290 ml € 31,49 (€ 108,59 / L)
Jöst Reinigingsspons 70x110x30mm, 3 stuks € 8,39 (€ 2,80 / st.)
Totaalprijs: € 39,88
Beschrijving

Met de UniFix universele lijm van Oase zorg je ook onder water voor een maximale hechting!
De lijm wordt niet alleen gebruikt voor het verlijmen van EPDM-, rubber- of PVC-folies, maar maakt ook indruk met zijn kleefkracht op verschillende ondergronden zoals metaal, steen of kunststof.

Opmerking:
De lijmpatroon moet binnen een jaar opgebruikt zijn.

Art. nr.: OAS-57148
Inhoud: 290 ml
EAN: 4010052571485
Producentnummer: 57148
Merken (Fabrikanten): Oase
Diersoort: Vissen
Gebruik: Vijver
Veiligheids- en Gevaarinstructies

Gevaarinstructies:

  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Duitsland, info@oase.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oase UniFix Universele Lijm