Oase Dagelijkse Meststof, 250 ml

Fosfaatvrije meststof voor aquariumplanten

€ 13,49

(€ 53,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • IJzer, kalium en magnesium
  • Ideaal voor veeleisende planten
  • Vervangt vluchtige voedingsstoffen
  • Beschermt het ecosysteem

Vaak samen gekocht met Oase ScaperLine Soil - 1,5 tot 3 mm korrelgrootte, Zwart, 9 L

Oase Dagelijkse Meststof, 250 ml € 13,49 (€ 53,96 / L)
Oase ScaperLine Soil - 1,5 tot 3 mm korrelgrootte, Zwart, 9 L € 38,99 (€ 4,33 / L)
Totaalprijs: € 52,48
Beschrijving

Deze meststof is een effectieve mix van hooggeconcentreerde voedingsstoffen: ijzer, kalium en een magnesiumsupplement. De hoogwaardige componenten verzorgen zelfs veeleisende aquariumplanten optimaal: een gezonde groei zonder gebreksverschijnselen zoals chlorose enz. is het resultaat - de planten hebben een vitale, robuuste uitstraling. Het preparaat bevat geen fosfaat ter bescherming van het gevoelige ecosysteem; het kan gecombineerd worden met PlantGrow depotmest en weekmest van OASE.

Art. nr.: OAS-88302
Inhoud: 250 ml
EAN: 4010052883021
Producentnummer: 88302
Merken (Fabrikanten): Oase
Diersoort: Vissen, Ongewervelde dieren
Gebruik: Aquarium, Zoetwater
Doseringsvorm: Vloeistof
Juridische informatie
Fabrikant: Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Duitsland, info@oase.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oase Dagelijkse Meststof